Bakraqi: Detyrohem që të vazhdojë stërvitjen 

Atletika

Bakraqi: Detyrohem që të vazhdojë stërvitjen 

Nga: K. G. Më: 28 mars 2020 Në ora: 13:37
Bakraqi: Detyrohem që të vazhdojë stërvitjen 

Atletja e kombëtares së Kosovës dhe KA Besa nga Peja, Gresa Bakraqi, vazhdon stërvitjet, që të mbajë formën, pavarësisht se kur do të nisin garat. 

“Në këtë moment Pandemie, unë si sportiste profesionale detyrohem që të vazhdojë stërvitjen dhe po përpiqem të shfrytëzojë të gjitha mundësitë e mundshme për seanca stërvitore.

Pas 15 kilometra vrapimi vazhdova ushtrimet në shtëpi.

Çdo Ushtrim nga 30 sekonda , nga 3 seri”, ka thënë Bakraqi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat