Senzacion, volejbollisti kampion i ri në atletikën e Kosovës

Atletika

Senzacion, volejbollisti kampion i ri në atletikën e Kosovës

Nga: Kemajl Goca Më: 1 gusht 2020 Në ora: 19:35
Senzacion, volejbollisti kampion i ri në atletikën e Kosovës

Sportistë i dyanshëm është Bardhyl Hajdaraj! Kampion në volejboll kampion në atletikë. Senzacion në sportin e atletikës.

Ai pas suksesit në garën e Kupës, sot është kampion i ri në disiplinën e shtizës në atletikë. 

Hajdaraj tregoi mjeshtëri në hedhjen e shtizës dhe shpallet kampion i ri, duke lënë të gjithë të befasuar.

Duhet theksuar se Hajdaraj është kampion i ri edhe me klubin e volejbollit Ferizaj. Ky djalosh kudo që shkon fiton trofe, tani me klubin atletik Mittrovica.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat