Mbahet vrapimi “Vrapojmë shtigjeve të Haradin Bajramit” - Bota Sot
Mbahet vrapimi “Vrapojmë shtigjeve të Haradin Bajramit”

Atletika

E martë, 20 nëntor 2018

Mbahet vrapimi “Vrapojmë shtigjeve të Haradin Bajramit”

Më: 1 prill 2018 Në ora: 07:58
Ilustrim

Federata e Atletikës së Kosovës, në bashkëpunim me kuvendin Komual të Lipjanit dhe Klubin Atletik "Blinaja”, sot organizojnë vrapimin rrugor për nder të dëshmorit Haradin Bajrami.

Regjistrimi dhe marrja e numrave bëhet nga ora 09:30 në sheshin "Adem Jasahri" në Lipjan dhe të drejtën për pjesëmarrje e kanë të gjithë dhe pa pagesë.

Vrapimi “Vrapojmë shtigjeve të Haradin Bajramit”, fillon në ora 10:30.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test