Kosova me katër atletë Spanjë - Bota Sot
Kosova me katër atletë Spanjë

Atletika

E diel, 18 nëntor 2018

Kosova me katër atletë Spanjë

Më: 25 qershor 2018 Në ora: 12:53
Kosova me katër atletë Spanjë

Sot për ta përfaqësuar Kosovën në Lojërat Mesdhetare Tarragona 2018 kanë udhëtuar katër atletë, si Musa Hajdari në disiplinën 800 metra; Astrit Kryeziu në disiplinën 800m; Gresa Bakraçi në disiplinën 800m; Vijona Kryeziu në disiplinën 400m dhe selektori Zijadin Kryeziu.
Kryetari Halil Sylejmani ju dëshiroj sukses garuesve tanë dhe ta përfaqësoni sa më mirë Kosovën në Lojërat Mesdhetare Tarragona 2018.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test