Ramadani me normë në Kampionatin Evropian - Bota Sot
Ramadani me normë në Kampionatin Evropian

Atletika

E hënë, 19 nëntor 2018

Ramadani me normë në Kampionatin Evropian

Nga: K. G. Më: 5 korrik 2018 Në ora: 10:47
Ramadani me normë në Kampionatin Evropian

Federata Atletike e Kosovës konfirmoi se me një atlet marrin pjesë në Kampionatin Evropian U-18 në disiplinën e hedhjes së gjyles.

“Muhamet Ramadani që garon në disiplinën e hedhjes së gjyles, me normën evropiane do të marrë pjesë në Kampionatin Evropian U-18 i cili do të mbahet në Gyor të Hungarisë.

Në ekipin nga Kosova prezent do të jenë edhe kryetari i Federatës Halil Sylejmani dhe trajneri Mustafë Rrustemi “, bëhet e ditur nga Federata Atletike e Kosovës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test