Izmir Smajlaj, rekord në stërvitjen para Europianit - Bota Sot
Izmir Smajlaj, rekord në stërvitjen para Europianit

Atletika

Izmir Smajlaj, rekord në stërvitjen para Europianit

Më: 25 korrik 2018 Në ora: 12:30
Izmir Smajlaj, rekord në stërvitjen para Europianit

Atleti shkodran Izmir Smajlaj është duke u përgatitur për Europianin që do të zhvillohet pas një jave. Smajlaj duket se është në gjendje të shkëlqyer dhe këtë e ka treguar edhe në stërvitje. 
Atleti nga Shkodra ka arritur të kërcejë 8.3 metra gjatë stërvitjes që po zhvillon në stadiumin “Elbasan Arena”. Gjithashtu Smajlaj ka bërë edhe simbolin e shqiponjës në formë festimi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...