Bakraqi e fundit në Evropian - Bota Sot
Bakraqi e fundit në Evropian

Atletika

Bakraqi e fundit në Evropian

Më: 7 gusht 2018 Në ora: 16:45
Bakraqi e fundit në Evropian

Atletja Gresa Bakraqi përfundoi garimin e saj në Kampionatin Evropian të atletikës, që po mbahet në Berlin të Gjermanisë. Atletja jonë garoi në disiplinën 800 metra dhe doli e fundit në baterinë e saj, me kohë 2:14.22 sekonda, duke mos arritur të kualifikohet në gjysmëfinale. Të enjten garon Musa Hajdari në disiplinën 800 metra.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...