Ramadani mëton rezultat të mirë në hedhjen e gjyles - Bota Sot
Ramadani mëton rezultat të mirë në hedhjen e gjyles

Atletika

Ramadani mëton rezultat të mirë në hedhjen e gjyles

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 11:16
Ramadani mëton rezultat të mirë në hedhjen e gjyles

Atleti Muhamet Ramadani është i përgatitur mjaft mirë dhe synon rezultat të mirë në hedhjen e gjyles në Lojërat Olimpike për të rinj. “Rama, nesër do të përfaqësoj Kosovën në Lojërat Olimpike për të rinj që po mbahen në Buenos Aires të Argjentinës.

Muhamet Ramadani do të garojë në disiplinën e hedhjen e Gjyles 5kg

Gara fillon në ora 19:45 me kohën tonë lokale, ndërsa në 14:45 me kohën lokale në Argjentinë”, bëhet e ditur nga Federata Atletike e Kosovës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...