Si duket selektori i Kosovës për vrime të lisit - Bota Sot
Si duket selektori i Kosovës për vrime të lisit

Atletika

Si duket selektori i Kosovës për vrime të lisit

Nga: K. G. Më: 16 tetor 2018 Në ora: 13:40
Si duket selektori i Kosovës për vrime të lisit

Një fotografi sa një mijë fjalë e realizuar nga selektori i kombëtares së Kosovës në atletikë, Zijadin Kryeziu.

Një lis i trash dhe i gjatë dhe një fotografi përmes vrimës së tij, duket mjaft estetik  Kryeziu, që ka plane të mëdha për mbretëreshën e sporteve. Kryeziu shumë i përkushtohet natyrës dhe është i lidhur shumë me të.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...