Audi Q7 i ri fotografohet gjatë testimeve në borë - Bota Sot
Audi Q7 i ri fotografohet gjatë testimeve në borë

Auto

Audi Q7 i ri fotografohet gjatë testimeve në borë

Më: 20 dhjetor 2018 Në ora: 21:27
Audi Q7

Versioni i përditësuar i Audi Q7 është fotografuar gjatë testimeve në programin për dimër.

Duket se modeli do të marrë dizajnin nga modeli Q8.

Ndryshimet nuk do të mungojë as te dritat e veturës së re gjermane.

Sa i përket motorëve, modeli i ri do të vijë në versionin 2.0-litërsh benzinë, 3.0-litërsh benzinë dhe 3.0-litërsh benzinë. Po ashtu pritet të vijë edhe një motor 4.0-litërsh në versionin RS Q7.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...