Risitë e Audi A4 që do të lancohet më 2019-ën - Bota Sot
Risitë e Audi A4 që do të lancohet më 2019-ën

Auto

Risitë e Audi A4 që do të lancohet më 2019-ën

Më: 1 janar 2019 Në ora: 00:57
Audi A4

Një Audi A4 i ri do të mbërrijë vitin e ardhshëm përkrah BMW 3 Series dhe Mercedes C-Class.

Përgjatë verës, kompania e makinave Audi rifreskoi modelin A4 me një pjesë të vogël të dizajnit dhe pajisjeve të reja standarde, por marka po planifikon një riparim shumë më të madh për ekzekutimin e tij kompakt në 2019.

Dizajni i jashtëm i A4 do të ndryshojë drejtpërdrejtë në diçka krejt më të përditësuar, duke i bërë jehonë vëllezërve më të mëdhenj dhe më të rinj të A6 dhe A8.

Audi A4 do të ketë edhe ndryshime në çati dhe mbulesë , së bashku me dritat, llambat e pasme dhe rrotat.

Përtej modifikimeve vizuale, inxhinierët e markës po planifikojnë rishikim në karkasën dhe sistemin suspension.

Këto janë fotografitë ekskluzive të siguruara nga Auto Express.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...