Nuk i keni parë më herët: Makinat e Mercedes-it që do iu lënë “gojëhapur” - Bota Sot
Nuk i keni parë më herët: Makinat e Mercedes-it që do iu lënë “gojëhapur”

Auto

Nuk i keni parë më herët: Makinat e Mercedes-it që do iu lënë “gojëhapur”

Më: 2 janar 2019 Në ora: 09:19
“Car Buzz” vendosi të përzgjedhte projektet më të bukura të automjeteve Mercedes

Marka e makinave Mercedes-Benz është sinonim me klasën, luksin dhe hijeshinë e përhershme.

Për një numër të madh njerëzish, është baza përfekte për të ndërtuar një makinë “bishë”.

Me këtë gjë në mendje, “Car Buzz” vendosi të përzgjedhte projektet më të bukura të automjeteve Mercedes.

Ndiqini ato më poshtë.

 

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...