Risia e Mercedes CLA-Class 2020 që po “mahnit” të gjithë - Bota Sot
Risia e Mercedes CLA-Class 2020 që po “mahnit” të gjithë

Auto

Risia e Mercedes CLA-Class 2020 që po “mahnit” të gjithë

Më: 4 janar 2019 Në ora: 00:00
Foto ilustrim

Mercedes Benz CLA-Class 2020 do të ketë një tipar krejtësisht ndryshe dhe i pa dëgjuar më parë tek prodhuesit e tjerë të makinave.

Mercedes në modelin CLA-Class ka bërë të ditur se karakteristika ka të bëjë me aktivizimin e dritave përmes mimikave të shoferit.

Por, kompania nuk ka përmendur nëse sistemi do të funksionojë ndërsa makina është në lëvizje.

Gjenerata e ardhshme e CLA-Class do të jetë e disopnueshme në “Consumer Electronics Show” në Las Vegas këto ditët në vijim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...