Lamborghini kalon nën ndalesë, hyn në parking pa u paguar tiketa - Bota Sot
Lamborghini kalon nën ndalesë, hyn në parking pa u paguar tiketa

Auto

Lamborghini kalon nën ndalesë, hyn në parking pa u paguar tiketa

Më: 5 janar 2019 Në ora: 15:25
Lamborghini

Formati i përshtatshëm i super-makinës, i mundësoi të kalonte nëpër ndalesën e një ndërtese diku në Izrael.

“Po që dëshironi të mos paguani parkingun, kurseni para duke blerë një Lamborghini”, ishte një prej komenteve të shumta.

Ngjarja që është postuar para një viti, është shfaqur sërish dhe po bën xhiro në internet. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...