Italiani provon modelet AMG në borë, teston sa janë të afta - Bota Sot
Italiani provon modelet AMG në borë, teston sa janë të afta

Auto

Italiani provon modelet AMG në borë, teston sa janë të afta

Më: 8 janar 2019 Në ora: 00:06

Vozitja në borë dhe akull është një aftësi për të cilën vyen pak praktikë, sidomos në makina me shumë kuajfuqi si Mercedes-AMG.

Për këtë gjë është përkujdesur YouTuber-i, Marchettino, i cili teston tri modele në Alpet italiane. 

Ato janë Mercedes-AMG GT Coupe 63S, E53 AMG Coupe dhe CLA 45 AMG.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...