Shoferët bëhen bashkë, nuk e lejojnë makinën të kyçet në korsi - Bota Sot
Shoferët bëhen bashkë, nuk e lejojnë makinën të kyçet në korsi

Auto

Shoferët bëhen bashkë, nuk e lejojnë makinën të kyçet në korsi

Më: 11 shkurt 2019 Në ora: 22:28
Pamje e shkeputur nga video

Kemi parë shpesh shoferë të papërgjegjshëm të cilët mendojnë se janë më të ‘zgjuar’ se të tjerët.

Të tillë që nuk ju pritet në radhë dhe përpiqet lëvizin më shpejtë. Ndonjëherë ata arrijnë ta bëjnë këtë. Herë të tjera, si ky rast në Britani, ndodh e kundërta.

Shofer me makinë Chevrolet po përpiqej të përdorte krahun për të kaluar kolonën e makinave, por shoferët u bënë së bashku duke mos lejuar atë të futet në korsi.

Personi që bëri videon e përshkroi skenën në Daily Mail, duke thënë se jo vetëm furgoni që shihet në video por edhe një BMw para saj dhe makinat më pas nuk e lejuan atë të kyçej në korsi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...