Skoda Scala e re në panairin e Gjenevës - Bota Sot
Skoda Scala e re në panairin e Gjenevës

Auto

Skoda Scala e re në panairin e Gjenevës

Më: 10 mars 2019 Në ora: 18:49
Skoda Scala

Prodhuesi i njohur çek i veturave, Skoda, ka prezantuar modelin e ri Scala në panairin që po mbahet në Gjenevë.

Skoda Scala i ri do të jetë rival i drejtpërdrejtë i Golfit si dhe i Ford Focus, Opel Astra, Renault Megane, Peugeot 308, etj.

Në videon më poshtë mund të njiheni me pamjen e jashtme dhe të brendshme të Scalës së re.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...