Vetura e frikshme nga 2008-ta, që nuk u vozit asnjëherë deri më tani - Bota Sot
Vetura e frikshme nga 2008-ta, që nuk u vozit asnjëherë deri më tani

Auto

Vetura e frikshme nga 2008-ta, që nuk u vozit asnjëherë deri më tani

Më: 24 mars 2019 Në ora: 18:25
Vetura ‘Dodge challenger SRT8’

E mirëmbajtur për më shumë se një dekadë, vetura 'coupe' po kërkon një shtëpi të re.

Vetura ‘Dodge challenger SRT8’ është një nga ato veturat, të cilat blihen nga njerëz dhe mbahen në depo për vite, përpara se t’i shesin për ndonjë përfitim personal.

Sipas shitësit, kjo veturë është në dispozicion në çdo vend në ShBA.

Asnjë targë makine nuk është lëshuar për këtë veturë, që nga momenti kur ka qenë në dispozicion, pra nga 2008-ta.

Shitësi, momentalisht po e mban veturën me çmimin 32 mijë euro.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...