Versioni i ri i BMW X5 M, çfarë ka kaq të veçantë kjo veturë - Bota Sot
Versioni i ri i BMW X5 M, çfarë ka kaq të veçantë kjo veturë

Auto

Versioni i ri i BMW X5 M, çfarë ka kaq të veçantë kjo veturë

Më: 25 mars 2019 Në ora: 17:48
BMW X5 M

Megjithatë, disa fotografi të siguruara tregojnë një version të ri të kompanisë BMW, përkatësisht të versionit X5 M, transmeton lajmi.net.. Duket se ato u morën në fabrikën e prodhimit BMW të Spartanburgut në Karolinën e Jugut, shtëpinë e X5 (dhe X3, X4, X6 dhe X7).

Për fat të keq, nuk ka ndonjë fotografi që shfaqë të gjithë automjetin në kornizë. Këtu përfshihen skajet e përparme dhe të pasme, si dhe enterieri, transmeton lajmi.net.

Ky model ka kapacitet të prodhojë 617 kuaj-fuqi nga motori i tij i tipit V8.

Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...