Fillon matja e emetimit të gazrave të automjeteve - Bota Sot
Fillon matja e emetimit të gazrave të automjeteve

Auto

Fillon matja e emetimit të gazrave të automjeteve

Më: 1 qershor 2019 Në ora: 12:45
Ilustrim

Njoftimi i fundit nga minisitria e Infrastrukturës.

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit  ka njoftuar për fillimin e implementimit të matjes së gazrave të automjeteve.

“Është shumë e rëndësishme që qytetarët të jenë të informuar për rëndësinë e këtij procesi që buron nga Udhëzimi Administrativ”, thuhet në njoftimin e ministrisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat