Ky person e ndërtoi Lamborghini-n e vet - Bota Sot
Ky person e ndërtoi Lamborghini-n e vet

Auto

Ky person e ndërtoi Lamborghini-n e vet

Më: 10 gusht 2019 Në ora: 20:53
Lamborghini

Ky njeri ka ndërtuar makinën e ëndrrave pa pasur nevojë të shpenzojë një shumë të madhe të parave.

Lamroghini’ shihet të jetë makina në video më poshtë dhe duke pasur parasysh që ai e ndërtoi ketë makinë vetëm, ajo duket në një gjendje shumë të mirë.

Makina, i ka të gjitha proceset dhe paisjet e një ‘Lamborghini’ të ndërtuar në fabrikë. Mesa duket ky person ka qenë tejet i pasionuar për të ndërtuar dhe përkushtuar diçka të tillë, duke arritur të kujdeset për çdo detaj të vogël.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...