Nissan tregon pjesët që do t’ia largojë modelit të ri - Bota Sot
Nissan tregon pjesët që do t’ia largojë modelit të ri

Auto

Nissan tregon pjesët që do t’ia largojë modelit të ri

Më: 21 gusht 2019 Në ora: 06:20
Foto ilustrim

Shumë ndryshimë do të pësojë Nissan Juke, duke filluar nga pjesa e përparme që do t’i largohet në tërësi.

Deri tani, e kemi ditur se Nissan Juke i ri do t’i nënshtrohet procesit të ndryshimit, mirëpo asnjëherë nuk është treguar në saktësi se në çfarë po punohet.

Në imazhet e shfaqura, modeli i ri shfaqet i kamufluar, derisa kompania tregon pjesët që do t’ia largojë.

Megjithëse dukej çuditshëm, pjesa e përparme ishte mjaft e pëlqyer, por që më nuk do ta shohim te kjo makinë. Njëjtë ndodhë edhe në fryrjet e pjesës së pasme, si dhe mbrojtëseve mbi rrotë.

Por, Nissan Juke vazhdon të jetë një makinë sportive dhe me tre shtator do ta shohim në tërësi, me një stil që pritet ta ketë shumë të mirë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...