Zhvillohet panairi ndërkombëtar i biçikletave në Gjermani - Bota Sot
Zhvillohet panairi ndërkombëtar i biçikletave në Gjermani

Auto

Zhvillohet panairi ndërkombëtar i biçikletave në Gjermani

Më: 8 shtator 2019 Në ora: 08:24
Foto ilustrim

Qindra biçikleta me dizajne interesante në panairin më prestigjioz të biçikletave në botë, “Eurobike”, mbledh mijëra vizitorë në Gjermani.

Panairi u organizua në qytetin Fridrihshafen të shtetit gjerman Baden-Wuerttemberg mes datave 4 dhe 7 shtator.

“Eurobike” është një panair ndërkombëtar i biçikletave dhe organizohet çdo vit në javën e parë të muajit shtator që nga viti 1991.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat