Ky koncept i makinës ‘Rolls Royce’ është i jashtëzakonshëm - Bota Sot
Ky koncept i makinës ‘Rolls Royce’ është i jashtëzakonshëm

Auto

Ky koncept i makinës ‘Rolls Royce’ është i jashtëzakonshëm

Më: 26 shtator 2019 Në ora: 22:28
Foto ilustrim

Kjo makina ‘Rolls Royce’ e së ardhmes.

‘Rolls Royce’ ka paraqitur konceptin e ri të makinës të së ardhmes dhe është e jashtëzakonshme.

Në videon që do shihni më poshtë, është prezantuar koncepti i së ardhmes së makinës “Rolls Royce” dhe padyshim që do ju lë pa fjalë, raporton “Unilad Tech”.

Makina është e ndërtuar pothuajse e gjitha me Inteligjencë Artificiale, që do të thotë kjo makinë do të jetë gjithçka rreth luksozit.

Interieri i saj të lë të mendosh se je në një dhomë luksoze të hotelit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...