Shoferi i “Mercedes-AMG GT”-së përfundon mbi një hidrant zjarri - Bota Sot
Shoferi i “Mercedes-AMG GT”-së përfundon mbi një hidrant zjarri

Auto

Shoferi i “Mercedes-AMG GT”-së përfundon mbi një hidrant zjarri

Më: 15 tetor 2019 Në ora: 15:14
Pamje nga videoja

Pronari i një “Mercedes-AMG GT përjetoi një aksident të dyfishtë, pasi u përplas me një “Range Rover” dhe një hidrant zjarri në Koreatown të Los Angelesit në fillim të kësaj jave.

Videot e shpërndara në Facebook dhe postuar nga djemtë e “Jalopnik”-ut tregojnë një “Mercedes-AMG GT” të argjendtë në krye të një hidratanti zjarri që mund të shihet duke përmbytur makinën sportive.

Përdoruesi i Facebook i cili ndau videot thotë se pronari i ri i “Mercedesit” shpejtoi në semafor të kuq dhe u përplas në një “Range Rover” të zi me një shpejtësi 100 km/orë. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat