Mercedes-Benz GLE e re, fuqi e gjithanshme - Bota Sot
Mercedes-Benz GLE e re, fuqi e gjithanshme

Auto

Mercedes-Benz GLE e re, fuqi e gjithanshme

Më: 22 janar 2020 Në ora: 12:49
Foto

Ndonjëherë nuk janë vetëm përmasat ato që përcaktojnë fuqinë dhe komoditetin e një mjeti.

Janë një sërë komponentësh të kombinuara me një funksion të vetëm; për të garantuar një udhëtim komod dhe të sigurt.

Ikona e modeleve SUV vjen e transformuar rrënjësisht në pjesën e jashtme dhe ato të brendshme. Interiori luksoz është i pajisur me sistemin më të fundit infotaintment MBUX – Mercedes-Benz User Experience, për më shumë komoditet dhe më shumë siguri.

Zbuloni gjithçka e bën GLE-në e re kaq të veçantë.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat