​Si do të duket Mercedes i ri 300 SL? - Bota Sot
​Si do të duket Mercedes i ri 300 SL?

Auto

​Si do të duket Mercedes i ri 300 SL?

Më: 24 maj 2020 Në ora: 22:51
Mercedes

Dizajneri sugjeroi pamjen e një versioni modern të makinës së kultit Mercedes në profilin e tij "Instagram".

Mercedes 300 SL Coupe është një nga makinat më të dëshirueshme të të gjitha kohërave.

Dizajni i tij ende lë shumë adhurues të veturave sot pa frymë, dhe duket se ka ardhur koha për versionin e tij modern.

Disenjatori Oscar V postoi idenë e tij përmes profilit në Instagram dhe versioni modern i Mercedes 300 SL duket vërtet mahnitës.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat