Nissan X-Trial do të prezantohet javën e ardhshme - Bota Sot
Nissan X-Trial do të prezantohet javën e ardhshme

Auto

Nissan X-Trial do të prezantohet javën e ardhshme

Më: 14 qershor 2020 Në ora: 13:33
Nissan X-Trial

Nissan X-Trail i ri do të prezantohet në një ngjarje online në mëngjesin e 15 qershorit.

Nissan publikoi një foto ku tregonte pjesën e përparme dhe anësore të makinës.

Nga brenda, fotografitë e rrjedhura kanë zbuluar se X-Trail i ri do të ketë një luks më të madh, lëkura do të jetë më e përdorur në këtë gjeneratë të makinës, dhe do të ketë më shumë instrumente digjitale.

Kjo makinë do të ketë 140 kuaj fuqi dhe do të ketë një motor me benzinë ​​me katër cilindra me 240 litra.

Nissan X-Trial pritet të dalë në shitje gjatë tremujorit të tretë të këtij viti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat