Duel i ashpër ndërmjet Audi RS6 dhe Lamborghini Urus, mësojeni fituesin - Bota Sot
Duel i ashpër ndërmjet Audi RS6 dhe Lamborghini Urus, mësojeni fituesin

Auto

Duel i ashpër ndërmjet Audi RS6 dhe Lamborghini Urus, mësojeni fituesin

Më: 14 qershor 2020 Në ora: 17:43
Audi RS6 dhe Lamborghini Urus

Audi dhe Lamborghini SUV kanë zhvilluar një duel të ashpër shpejtësie.

Të dy modelet inicojnë shpejtësitë nëpërmjet një motori 4.0 V8.

Lamborghini ka 650 kuaj fuqi dhe 850 Nm, ndërsa Audi RS6 u ndal në 600 kuaj fuqi dhe 800 Nm.

Fitues i garës del Lamborghini falë fillimit më të vrullshëm.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat