Blen një Volkswagen Polo të re dhe pas disa metrave përfundon i rrokullisur

Auto

Blen një Volkswagen Polo të re dhe pas disa metrave përfundon i rrokullisur

Më: 30 qershor 2020 Në ora: 12:29
Volkswagen Polo

Një vozitës në Indi bleu një Volkswagen Polo të ri, e zbukuroi me lule dhe u fut në makinë.

Por vetëm pak metra larg, makina përfundoi e rrokullisur.

Ai humbi kontrollin menjëherë pasi voziti vetëm disa metra pasi e bleu makinën dhe më pas përfundoi në mënyrën më të keqe të mundshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat