Fotot e Samsung Galaxy Note 20 zbulojnë një ndryshim radikal në dizajnin e tij

Auto

Fotot e Samsung Galaxy Note 20 zbulojnë një ndryshim radikal në dizajnin e tij

Më: 30 qershor 2020 Në ora: 14:02
Foto Ilustrim

Ne e dimë që Samsung Galaxy Note 20 po vjen, por një seri fotografish kanë zbuluar pak sesi mund të duket Note 20.

Imazhet janë nga Ice Universe. Këto foto konfirmojnë vërtetësinë e një rrjedhje të hershme të Note 20, gjithashtu nga Ice Universe. Ato gjithashtu konfirmojnë thashethemet e skajeve të sheshta që pritet ti ketë Note 20.

Gjëja më emocionuese është sistemi i kamerës. Ekzistojnë tre lente të grumbulluara mbi njëra-tjetrën.

Pastaj ka hapësira për blic-in e kamerës dhe një sensor shtesë, i cili duket se do të jetë një sensor, i cili ndihmon në efekte më të mira për portrete.

Note 20 pritet të ketë një ekran 120Hz dhe mbështet rrjetin 5G.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat