Covid, vetura e krijuar nga familja Hasi nga Drenasi

Auto

Covid, vetura e krijuar nga familja Hasi nga Drenasi

Më: 1 korrik 2020 Në ora: 11:54
Covid

Sjellim një veturë e cila është origjinale që i përngjan veturave ushtarake, mirëpo në miniaturë.

Pandemia ka bërë që në qytetin e Drenasit të krijohet diçka e tillë.

Kush e ka ndërtuar dhe pse e kuptoni përmes stories së mëposhtme.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat