Lamborghini Aventador SVJ Xago do të prodhohet në vetëm 10 kopje - Bota Sot
Lamborghini Aventador SVJ Xago do të prodhohet në vetëm 10 kopje

Auto

Lamborghini Aventador SVJ Xago do të prodhohet në vetëm 10 kopje

Më: 20 korrik 2020 Në ora: 22:45
Lamborghini Aventador SVJ Roadster

Lamborghini Aventador SVJ Roadster do të marrë versionin e tij të kufizuar ekskluziv i cili do të prodhohet në vetëm dhjetë kopje.

Nëse dëshironi një nga këto dhjetë modele ekskluzive, dhe keni përmbushur kushtet e tjera, mund ta bëni këtë përmes faqes Ad Personam, dhe mund ta keni atë pa shkuar në Bolonjë.

Tashmë në korrik, ju do të keni mundësi të rezervoni modelin tuaj përmes thirrjeve video dhe të zgjidhni gjithçka që dëshironi të keni në Lamborghinin tuaj të re përmes Ad Persons dhe pastaj ju do të merrni një sugjerim nëse jeni i sigurt se makina juaj duhet të duket kështu.

Detaje tjera në lidhje me Lamborghini Aventador SVJ Xago ende nuk kanë dalë. As çmimi i kësaj makine ende nuk dihet. 

Image
Image

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat