Mercedes prezanton modelin e tij më të ri

Auto

Mercedes prezanton modelin e tij më të ri

Më: 1 gusht 2020 Në ora: 20:28
Foto ilustrim

Modeli i ri i Mercedes, T-Class është përshtatur me nevojat e familjeve.

Modeli i ri do të jetë gjithashtu rezultat i një bashkëpunimi me Grupin Renault-Nissan-Mitsubishi dhe automjetet nga kjo familje do të shiten nën Mercedes Citan dhe Mercedes T-Class.

Përveç sistemeve të shtytjes konvencionale, do të ketë një version plotësisht elektrik.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat