VW zbulon brendësinë e ID.4

Auto

VW zbulon brendësinë e ID.4

Më: 8 shtator 2020 Në ora: 11:40
Foto Ilustrim

ID.4 SUV elektrike do të dorëzohet këtë vit. Tani Volkswagen po tregon dizajnin e brendshëm për herë të parë.

Prodhuesi gjerman automjeteve thekson se ka hapësirë ​​të mjaftueshme brenda. Kjo është bërë e mundur nga makina elektrike kompakte. Pasagjerët do të kenë mjaft hapësirë të mjaftueshme brenda.

VW përmes një deklarate ka thënë se makina e tyre ka hapësirë brenda më shumë se Tesla Model Y, edhe pse ID.4 është rreth 19 centimetra më e shkurtër.

Brenda makinës ka mjaft shumë ndriçim dhe ka më shumë opsione brenda saj sesa Tesla Model Y.

Nga 49,000 euro

ID.4 do të festojë zyrtarisht premierën e tij botërore më 23 shtator.

Dhe do të ofrohen disa modele të ID.4.

Çmimet e tyre do të jenë 37 mijë euro, 49 mijë euro dhe 59 mijë euro.

 
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat