I mbështjelli veturën me të zezë vetëm pse i bllokoi rrugën

Auto

I mbështjelli veturën me të zezë vetëm pse i bllokoi rrugën

Më: 9 shtator 2020 Në ora: 12:23
foto nga vendi ngjarjes

Një person i inatosur i mbështjelli një fqinjës veturën me të rezë sepse i bllokoi rrugën.

Një burrë veproi çuditshëm ndaj një fqinjës duke e mbështjellur makinën e saj me të zeza, pasi ajo e parkoi veturën jashtë rrugës së tij për më shumë se një ditë.

Tobe Bailey, 49-vjeçar, është lodhur aq shumë saqë ai ndërmori një veprim drastik duke përdorur mbështjellësin plastik për të mbuluar veturën e saj pothuajse plotësisht.

Pavarësisht supozimeve të tij, pronarja e makinës së mbështjellë ishte një fqinje e re, një grua që ishte zhvendosur dy dyer më poshtë.

Për fat të mirë ajo kërkoi falje dhe e kuptoi veprimin e fqinjit. Për të ishte një veprim qesharak dhe i premtoi që nuk do ta lë më veturën e saj në atë mënyrë që ti bllokojë rrugën.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat