​Kur shoferët nuk dinë të ‘parkojnë’ makinën

Auto

​Kur shoferët nuk dinë të ‘parkojnë’ makinën

Më: 10 shtator 2020 Në ora: 18:13
Foto ilustrim

Parkimi i makinës është një sfidë e vërtetë për shumë shoferë, sidomos për ata që sapo e kanë marrë lejen e drejtimit.

Teksa për disa shqetësimi më i madh është të gjejnë një vend për të parkuar, për të tjerë është si të parkojmë.

Rastet e mëposhtme janë nga më çuditshmet dhe tregojnë situata komike të njerëzve që nuk dinë të parkojnë mjetin.

Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat