Vozitja në rrugët me gropa dhe të mbushura me ujë, pamje të ngadalësuara dhe 4K

Auto

Vozitja në rrugët me gropa dhe të mbushura me ujë, pamje të ngadalësuara dhe 4K

Më: 22 tetor 2020 Në ora: 23:00
Foto ilustrim

Mercedes Benz E-Class është një makinë jashtëzakonisht e fortë dhe ajo kësaj radhe u testua në disa rrugë mjaft të ashpra.

Një kanal në YouTube ka publikuar një video ku aty shihet se si testohet një Mercedes Benz E-Class në një rrugë mjaft të ashpër të Çikagos.

Burri në video dëshiron të shoh sa sa do ti rezistonte këtyre rrugëve ky model.

Madje burri arrin të marrë edhe pamje mjaft të bukura.

Ai e filmon gjithë këtë eksperiment me pamje 4K. Sigurisht pas këtyre testimeve Mercedes Benz E-Class pëson mjaft dëme, sepse shihet se rrugët ku ajo testohet janë jashtëzakonisht të ashpra.
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat