Lada-Transformers: Babai dhe i biri krijojnë robotin e armatosur! - Bota Sot
Lada-Transformers: Babai dhe i biri krijojnë robotin e armatosur!

Auto

Lada-Transformers: Babai dhe i biri krijojnë robotin e armatosur!

Më: 22 maj 2017 Në ora: 13:03
Në bazë të përvojës së deritashme, duan të ripunojnë edhe dy modele tjera

Një baba rus, me të birin e tij, të inspiruar nga filmat “Transformers” kanë shndërruar një Ladë të vjetër.

Ata nuk mendojnë të ndalen me kaq. Në bazë të përvojës së deritashme, duan të ripunojnë edhe dy modele tjera.

Këtë “vepër” të tyre interesante, ata po e shfaqin në qytete të ndryshme. E, se për çfarë është fjala, shikojeni videon.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat