Ford lanson edicionin e limituar të Focus RS-it - Bota Sot
Ford lanson edicionin e limituar të Focus RS-it

Auto

Ford lanson edicionin e limituar të Focus RS-it

Më: 1 qershor 2017 Në ora: 05:44
Ford Focus RS

Seria e modelit Fokus do të rritet edhe me një edicion të limituar, që përfshin një numër të vogël makinash.

Filmimi i postuar më poshtë e tregon nga afër veturën e re nga Fordi, që ka linja dhe përfundime që e dallojnë nga paraardhësit.

Pos pamjes së jashtme, brendësia do të ofrojë shumë rehati dhe lehtësi teknologjike, siç është sistemi i navigacionit që aktivizohet me zë.

Të interesuarit kanë nisur që tani të bëjnë aplikimet për blerje, ndërsa i kanë në dispozicion në vetëm dy ngjyra.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat