Mercedesi i mahnitshëm që do ta vozitë Batman në filmin e ri - Bota Sot
Mercedesi i mahnitshëm që do ta vozitë Batman në filmin e ri

Auto

Mercedesi i mahnitshëm që do ta vozitë Batman në filmin e ri

Më: 9 tetor 2017 Në ora: 15:57
Mercedes

Prodhuesi gjerman Mercedes, është sponsori zyrtar i filmit të ri të personazhit të famshëm Batman.

Modeli AMG Vision Gran Turismo, do të jetë makina me të cilën ndihmohet super-heroi që të ndjekë kriminelët dhe të kthejë paqen.

Më poshtë mund të shihni vetëm një pjesë të trailerit të filmit, që do të nisë të shfaqet më 17 nëntor.

Bëhet e ditur, se pasi të fillojë filmi do të tregohen edhe detaje të këtij modeli të mahnitshëm, që ka sistem të veçantë për hapjen e dyerve.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test