Kush fiton, Lamborghini apo Porsche? - Bota Sot
Kush fiton, Lamborghini apo Porsche?

Auto

E enjte, 15 nëntor 2018

Kush fiton, Lamborghini apo Porsche?

Më: 7 dhjetor 2017 Në ora: 21:08
Lamborghini apo Porsche

Kur flasim për brezin e ri të supermakinave, Lamborghini Huracan Performante dhe Porsche 911 GT2 RS janë maja, duke eklipsuar madje edhe “vëllezërit e mëdhenj” Porsche 918 dhe Lamborghini Aventador.

Sport Auto i bëri bashkë këto dy makina në pistën Hockenheimring të Gjermanisë për të parë se kush ishte më e shpejta.

Zbulojeni më poshtë kush e fitoi këtë garë:

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test