Modelet spektakolare të veturave në panairin amerikan - Bota Sot
Modelet spektakolare të veturave në panairin amerikan

Auto

E mërkurë, 17 tetor 2018

Modelet spektakolare të veturave në panairin amerikan

Më: 18 janar 2018 Në ora: 06:21
Panairi më i madh i ekspozimit të veturave në SHBA, i quajtur ‘Detroit Auto Show’.

Në Detroit po zhvillohet panairi më i madh i ekspozimit të veturave në SHBA, i quajtur ‘Detroit Auto Show’.

Të gjithë prodhuesit e veturave marrin pjesë në këtë panair me modelet më të fundit të vitit 2018, ndërsa panairi vizitohet nga një numër mjaft i madh njerëzish.

Arnold Schwarzenegger ishte përzgjedhur për të prezantuar modelin e ri G Class të Mercedes Benz, ndërsa edhe Ford riktheu sërish modelin shumë të preferuar, Mustang.

‘Detroit Auto Show’ startoi më 13 janar dhe do të vijojë të jetë i hapur për publikun deri më 28 Janar.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test