Vazhdon loja shpërblyese që filloi me Superbowl, për të fituar Mercedesin e 45 mijë eurove - Bota Sot
Vazhdon loja shpërblyese që filloi me Superbowl, për të fituar Mercedesin e 45 mijë eurove

Auto

E hënë, 22 tetor 2018

Vazhdon loja shpërblyese që filloi me Superbowl, për të fituar Mercedesin e 45 mijë eurove

Më: 6 shkurt 2018 Në ora: 00:26
Mercedes

Prej fillimit të takimit sportiv Superbowl, ka nisur edhe një lojë shpërblyese, përmes së cilës mund të fitohet një Mercedes-AMG C43.

Afro dy milionë njerëz janë regjistruar në aplikacion, gjë që ka shkaktuar pengesa të shumta gjatë lojës, ku duhet të përcillet me gisht një veturën që lëvizë nëpër ekran.

Zyrtarë nga Mercedes kanë bërë të ditur se loja ende po vazhdon dhe nuk ka fitues, ndërsa pritet që së shpejti të bëhet një tjetër njoftim zyrtar.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test