Nissan ndërron gomat me ski - Bota Sot
Nissan ndërron gomat me ski

Auto

E premte, 16 nëntor 2018

Nissan ndërron gomat me ski

Më: 7 shkurt 2018 Në ora: 06:28
Ilustrim

Nissan ka zbuluar konceptet e makinave të reja, 370Zki dhe Armada Snow Patrol, disa ditë përpara Panairit të Çikagos.

Mjetet janë menduar për terrene me dëborë.

Ato janë frymëzuar nga 370Z, përkatësisht Armada SUV.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test