Ky Lamborghini tregon se Tajlandezët janë të zotë në transformime - Bota Sot
Ky Lamborghini tregon se Tajlandezët janë të zotë në transformime

Auto

E hënë, 22 tetor 2018

Ky Lamborghini tregon se Tajlandezët janë të zotë në transformime

Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 15:38
Lamborghini

Kur nuk ke mundësi të blesh një të ri, thjeshtë e ndërton një vetë.

Në një video të postuar në rrjetin social Facebook nga Diply Facts shihet se si në Tajlandë kanë ndërtuar një veturë Lamborghini. Duket se është bërë një punë e mirë në ndërtimin e kësaj kopje të Lamborghini.

Edhe pse informacionet janë të pakonfirmuara, besohet se ky model është ndërtuar mbi shasinë e një Toyota dhe ka motor V6 të Subaru me 220kf.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test