Ferrari “lëshon” të kuqen e radhës për Shën Valentin - Bota Sot
Ferrari “lëshon” të kuqen e radhës për Shën Valentin

Auto

E mërkurë, 17 tetor 2018

Ferrari “lëshon” të kuqen e radhës për Shën Valentin

Më: 14 shkurt 2018 Në ora: 12:43
Ferrari

Fiks në kohë për Shën Valentinin, Ferrari ka prezantuar supermakinën e radhës.

Me një shpejtësi maksimale prej 321 km/h, Ferrari Portofino vjen me një personalitet të dyfishtë: shumë e rehatshme për udhëtime në dimër dhe fantastike për stinën e verës, pasi me një buton çatia e kësaj supermakine “zhduket”.

Deri tani janë prenotuar më shumë se 600 modele, pas një eventi të Ferrarit në Portofino.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test