Lagonda SUV elektrik konfirmohet për 2021 - Bota Sot
Lagonda SUV elektrik konfirmohet për 2021

Auto

E martë, 16 tetor 2018

Lagonda SUV elektrik konfirmohet për 2021

Më: 13 maj 2018 Në ora: 22:23
Lagonda SUV

Tani është e qartë pse Aston Martin DBX nuk do të jetë aq elektrik sa ishte planifikuar fillimisht. Britanikët e kanë mbajtur këtë model për podiumin e tyre luksoz.

Lagonda SUV elektrike është konfirmuar se do të arrijë në treg në vitin 2021. Vizualisht, koncepti Vision do të bazohet kryesisht në konceptin e prezantuar në panairin e automobilave në Gjenevë, në muajin mars.

Me pak fjalë, theksi do të vendoset në pajtimin e teknologjisë, luksit dhe stilit. E gjithë kjo është në listën e dëshirave të klientëve me portofol të trashë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test