Rikthimi i Ford Bronco - Bota Sot
Rikthimi i Ford Bronco

Auto

Rikthimi i Ford Bronco

Më: 19 maj 2018 Në ora: 08:04
Ford Bronco

Ford Bronco do të kthehet. Fordi konfirmoi këtë lajm në Sallonin e Detroitit në vitin 2017 dhe pritet që SUV-i fantastik të prezantohet në janar të vitit 2020.

Kjo markë nuk ka dhënë shumë detaje për makinën e re, por është mësuar se do të bazohet në Range-n e vitit 2019, që u prezantua në fillim të këtij viti.

Një burim anonim tha për “Gear Patrol” se Bronco do të ngjajë shumë me versionin me 4 dyer të Brazilian Troller.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...