Ferrari zbulon xhevahirin më të fundit, SP38 - Bota Sot
Ferrari zbulon xhevahirin më të fundit, SP38

Auto

E martë, 23 tetor 2018

Ferrari zbulon xhevahirin më të fundit, SP38

Më: 23 maj 2018 Në ora: 14:55
Ferrari, modeli SP38.

Në pistën e Fioranos të Italisë është prezantuar për publikun për herë të parë xhevahiri më i fundit i Ferrarit, modeli SP38.

Karroceria është e konceptuar në një mënyrë unike dhe e lyer me ngjyrën e kuqe, karakteristikë e Ferrarit.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test